Falmouth universitetas ir Edeno Projektas siūlo bendras tvarių studijų programas

Bendradarbiaudamas su Edeno Projektu, Falmouth universitetas pradėjo vykdyti dvi naujas bakalauro studijų programas, kurios skirtos mažinti žmogaus įtaką gamtai bei ieškoti tvarių ir aplinkai draugiškų sprendimų. Nuo 2020 m. studentai gali rinktis vos 2 metus trunkančias fast-track tipo Sustainable Tourism Management BA(Hons)  arba Sustainable Festival Management BA(Hons) programas. Baigę šias specialybes Kornvalyje, populiariame turizmo ir muzikos festivalių regione, turėsite galimybę nesunkiai įsidarbinti pramogų ir laisvalaikio srityje bei dirbti tausodami aplinką. Pirmuosius studijų metus praleisite Falmouth universitete, o antruosius – Edeno Projekte.

Sustainable Tourism Management (Tvaraus turizmo vadyba), BA(Hons)
Kartu su komanda darbuosies su realiais projektais, kurie kreips dėmesį į socialines, aplinkosaugines bei rinkos problemas turizmo sektoriuje. Turėsi galimybę susipažinti su įvairiomis turizmo verslo karjeros galimybėmis ir specializuotis ekoturizme, aktyviame turizme, paveldo turizme, pajūrio turizme, tamsiajame turizme, maisto turizme ar kitose srityse.

Sustainable Festival Management (Tvarus festivalių organizavimas), BA(Hons)
Šios programos studentai įgyja realios patirties organizuojant sėkmingus tvarius koncertus, muzikos festivalius ir kitus renginius. Studijų metu darbuositės kartu su pramogų sektoriaus profesionalais ir iš jų semsitės praktinių žinių apie tvarumą, finansus, buhalteriją, inovacijas, marketingą ir vadovavimą įvairiems kultūros projektams.

Edeno Projektas – tai didžiausios pasaulyje džiunglės, augančios ne po atviru dangumi, o įspūdinguose stiklo kupoluose. Edeno Projektas ne tik rūpinasi savo tropiniais sodais, bet ir ištisus metus organizuoja įvairiausius renginius, parodas bei muzikos festivalius. Edeno Projekto tikslas – šviesti ir remti aplinkosauginius projektus, o taip pat kurti neformalius tinklus, besirūpinančius aplinkosauga ir žmonijos bei pasaulio ateitimi.

Studijuodami Falmouth’e ir Edeno Projekte gausite puikų ir plačiai pripažįstamą išsilavinimą bei gausių praktinių žinių. Tai tikrai unikali mokymosi aplinka, kuri leis jums pažangiau mąstyti ir dirbti su turizmu bei renginių organizavimu.

Nori studijuoti šias specialybes Falmouth universitete? Pateikti paraišką 2020 mokslo metams dar nevėlu! Kreipkis į StudyUK, pagelbėsime kiekviename stojimo proceso žingsnyje!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.