Svečiuose pas StudyUK – University of Westminster

Liepos 23 d., 13 val. StudyUK biure Kaune svečiuosis University of Westminster atstovas.

Kviečiame atvykti būsimus studentus bei moksleivius ir bakalaurantus, besidominčius studijų Londone galimybėmis – jums bus atsakyta į visus klausimus!

Jei norite studijuoti Westminster’yje, o studijas pradėti jau šį rudenį – susisiekite el. paštu ugne@studyuk.lt – tokia galimybė tikrai yra!

Renginys facebook‘e – dalyvauk ir pakviesk draugus!

APIE UNIVERSITETĄ

University of Westminster savo istoriją skaičiuoja nuo 1838-ųjų metų. Universitetas pasižymi savo kūrybiškumu bei inovatyvumu, o jo vertybės grindžiamos lygybės bei įvairovės idėjomis; jame studijuoja daugiau nei 19 000 studentų iš 157 pasaulio šalių.

Čia vykdomos komunikacijos ir medijų studijos pasauliniuose QS World University reitinguose užima itin aukštą 40-ąją vietą, puikiai vertinamos Westminsterio universitete siūlomos meno ir dizaino, architektūros, teisės, gyvybės mokslų, kompiuterių, verslo ir vadybos, miestų planavimo bei aplinkosaugos studijos.

Mokslą Westminsterio Universitete pasirinkę studentai turi daugybę galimybių gilinti savo žinias užsienyje bei bendradarbiauti su visame pasaulyje įsikūrusiais universiteto partneriais. Tokiu būdu studentai gali tapti kompetetingais savo srities specialistais globaliu mastu. Westminster universitetą baigė Pret a Manger kavinių tinklo įkūrėjai Sinclair Beecham ir Julian Metcalfe, dizainerė Vivienne Westwood, buvęs Burberry mados namų vadovas Christopher Bailey bei kiti.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.