Susipažink su StudyUK parodos Study Plan 2019 metu

Jei domiesi kokybiškomis studijomis bei rūpiniesi savo ateities karjera, atvyk į „Study Plan 2019“ parodą Vilniuje ir Kaune – čia galėsi susitikti su daugybe pasaulio geriausių universitetų atstovų iš Didžiosios Britanijos, JAV, Kanados, Šveicarijos, Olandijos, Austrijos, Norvegijos, Ispanijos ir kitų šalių.

Tik šioje parodoje iš pirmų lūpų galėsi išgirsti apie universitetų siūlomas paruošiamąsias, bakalauro, magistro bei vadovų magistrantūros (MBA) studijų programas, stojimo reikalavimus, aplikacijos procesą, finansavimo galimybes bei išgirsti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Parodoje laukiami visi, besidominantys studijų galimybėmis, jų šeimos nariai, profesionalai, kuriems įdomi vadovų magistrantūra, mokyklų pedagogai ir karjeros konsultantai, siekiantys pagilinti savo profesines žinias.

Visi dalyvaujantys renginyje turės unikalią galimybę klausytis įdomių paskaitų, kuriose naudingos informacijos suteiks užsienio universitetų atstovai, taip pat kiti renginio pranešėjai.

Parodą abiejuose miestuose pradės „StudyUK“ studijų užsienyje ekspertės dr. Ugnės Marijos Andrijauskaitės pranešimas apie studijų galimybes ir studentiško gyvenimo ypatybes Didžiojoje Britanijoje. Didžioji Britanija – neginčijama europinio aukštojo mokslo lyderė: joje veikia net 18 universitetų, patenkančių į geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų šimtuką. Seminare bus pasakojama apie perspektyviausias studijų programas bei jas siūlančius geriausius universitetus, supažindinama su stojimo procesu, studijų finansais, absolventų karjeros galimybėmis ir kitais būsimiesiems studentams aktualiais klausimais.

Daugiau informacijos apie parodą: https://studyplan.lt/paroda/

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.