StudyUK stiprina ryšius su Didžiosios Britanijos universitetais

Praėjusią savaitę StudyUK biure svečiavosi Didžiosios Britanijos universitetų atstovės.

Sulaukėme svečių iš University College Birmingham, kuris ruošia svetingumo, viešojo maitinimo, sporto ir sveikatos specialistus. Studijų ekspertei buvo išsamiai pristatytos universiteto siūlomos studijų programos bei studentiško gyvenimo Birminghame ypatybės.

Antrame pagal dydį Didžiosios Britanijos mieste įsikūręs University College Birmingham yra itin mėgiamas darbdavių, kadangi jo absolventai įgyja puikų į karjerą ir praktiką orientuotą išsilavinimą. Daugelis UCB programų yra akredituoti Birminghamo Universiteto – vieno iš geriausių universitetų pasaulyje, kas liudija aukštą UCB teikiamo išsilavinimo kokybę. Dėl to University College Birmingham yra populiarus tiek tarp vietinio jaunimo, tiek tarp jaunimo iš užsienio: čia studijuoja žmonės iš daugiau nei 60 pasaulio valstybių.

Taip pat StudyUK aplankė ir Falmouth University atstovės – trečius metus Business Entrepreneurship BA(Hons) studijuojančia lietuve Justina ir 2018 m. Game Development BA(Hons) studijas baigusia Gosia (Lenkija). Merginos papasakojo apie studijas Falmouth universitete ir atsakė į visus būsimųjų Falmouth studenčių klausimus.

Pietvakarių Anglijoje įsikūręs menų, kūrybinių industrijų ir kitas studijų programas siūlantis Falmouth University yra itin populiarus tarp studentų iš Lietuvos. Čia studijuojantys jaunuoliai įgyja daug praktinių žinių, o su teorija juos supažindina patys geriausi savo srities specialistai.

Norite pradėti studijas University College Birmingham ar Falmouth University? Registruokitės konsultacijai su StudyUK eksperte jau dabar!

 

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.