StudyUK kviečia sudalyvauti nemokamuose seminaruose

Kviečiame abiturientus ir bakalaurantus į nemokamus StudyUK seminarus Kaune, kur bus paaiškinama kaip susitvarkyti studijų paskolų dokumentus ar patariama kaip pasirinkti geriausias magistrantūros studijas Didžiojoje Britanijoje.

Studijų paskolos dokumentų pildymas – sudėtingas reikalas, todėl StudyUK siūlo nesivarginti pildant dokumentus savarankiškai, o atvykti į nemokamą seminarą Kaune, kur padėsime tvarkingai ir teisingai užpildyti visus reikalingus dokumentus bei atsakysime į visus klausimus apie studijų Didžiojoje Britanijoje finansavimą!

Užpildyk šią formą ir susitiksime jau labai greitai StudyUK biure! (Renginys facebook’e)

Magistrantūros studijos gali suteikti naujų naudingų žinių bei tapti puikia investicija į ateities karjerą. Didžiojoje Britanijoje magistro laipsnis įprastai įgyjamas per vienerius metus trunkančias studijas, todėl jas baigę gerokai greičiau nei Lietuvoje galite prisijungti prie būrio kitų išsilavinusių specialistų.

Nemokamame StudyUK seminare bus pristatyta kodėl verta tęsti studijas magistrantūroje, kokias studijų programas ir kokius universitetus rinktis, paaiškinta kaip vyksta stojimai į magistrantūros studijas bei kaip finansuojamos magistrantūros studijos Didžiojoje Britanijoje?

Registruokitės šioje formoje; renginys facebook’e – čia.

Seminarus ves StudyUK studijų užsienyje ekspertė dr. Ugnė Marija Andrijauskaitė.

Negali atvykti į seminarą Kaune? Rašyk e-mail: ugne@studyuk.lt ir tarkis dėl individualios konsultacijos!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure





Telefonu, Messenger arba Skype

Online





Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.