StudyUK ekspertės vizitas Westminster universitete

StudyUK ekspertė Ugnė Marija Andrijauskaitė lankėsi Westminster universitete Londone. Dalinamės Jos įžvalgomis apie šį kokybišką išsilavinimą siūlantį universitetą:

“Londono centre bei pakraštyje prie garsiosiojo Wembley stadiono įsikūręs University of Westminster yra itin populiarus tarp studentų iš Lietuvos. Ir nieko keisto: moderniai įrengtas universitetas siūlo įvairias studijų programas, iš kurių populiariausios – verslo studijos. Čia studentai turi nepaprastą galimybę lankytis Bloomberg finansų rinkų erdvėje, sekti pačias karščiausias naujienas bei pasijusti esantys arčiau Wall Street’o – informacija šioje universiteto erdvėje atsilieka vos 1 sekunde! Studijuojantys Westminsterio universitete jaunuoliai gauna daug teorinių žinių, paskaitas apie žinių pritaikymą praktikoje reguliariai skaito kviestiniai svečiai, o taip pat stengiamasi būti tarptautiškais ir studentams suteikti galimybę praplėsti savo akiratį vykstant į mainų programas.”

Apie universitetą:

Westminsterio Universitetas savo istoriją skaičiuoja nuo 1838-ųjų metų. Šiandien jis yra išaugęs į didelę metropolišką ir kosmopolitišką, glaudžiai bendradarbiaujančią su verslu aukštojo mokslo įstaigą. Universitetas pasižymi savo kūrybiškumu bei inovatyvumu, o jo vertybės grindžiamos lygybės bei įvairovės idėjomis; jame studijuoja daugiau nei 19 000 studentų iš 157 pasaulio šalių.

Čia vykdomos komunikacijos ir medijų studijos pasauliniuose QS World University reitinguose užima itin aukštą 40-ąją vietą, tapdamas 6-uoju Didžiojoje Britanijoje. Taip pat puikiai vertinamos Westminsterio universitete siūlomos meno ir dizaino, architektūros, teisės, gyvybės mokslų, kompiuterių, verslo ir vadybos, miestų planavimo bei aplinkosaugos studijos.

Mokslą Westminsterio Universitete pasirinkę studentai turi daugybę galimybių gilinti savo žinias užsienyje bei bendradarbiauti su visame pasaulyje įsikūrusiais universiteto partneriais. Tokiu būdu studentai gali tapti kompetetingais savo srities specialistais globaliu mastu. Westminster universitetą baigė Pret a Manger kavinių tinklo įkūrėjai Sinclair Beecham ir Julian Metcalfe, dizainerė Vivienne Westwood, buvęs Burberry mados namų vadovas Christopher Bailey, scenaristas, rašytojas ir TV prodiuseris Charlie Brooker, už geriausią gamybos dizainą Oskarui nominuotas Arthur Max bei kiti.

 

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.