StudyUK ekspertė viešėjo UWE Bristol universitete

UWE Bristol (The University of the West of England, Bristol) – tai valstybinis universitetas, įsikūręs Anglijoje, Bristolio mieste ir jo apylinkėse. Universiteto statusą UWE Bristol įgijo 1992 m., o savo ištakas ši aukštojo mokslo įstaiga skaičiuoja nuo 1595 m., kai Bristolio apylinkėse buvo įsteigtas Technikos koledžas.

UWE Bristol turi didžiausią visoje Jungtinėje Karalystėje robotikos laboratoriją.

Šiandien čia studijuoja daugiau nei 3000 studentų – daugiau nei 20 tūkstančių bakalaurantų bei daugiau nei 7 tūkstančiai magistrantų ir doktorantų. Daugiau nei 4000 studentų yra atvykę iš užsienio šalių. UWE Bristol nuolat pasirodo įvairių reitingų viršūnėse – jis yra tarp top 25 Anglijos universitetų pagal absolventų įsidarbinamumą: apie 96 % baigusių studijas asmenų arba tęsia mokslus, arba dirba.

UWE studentai žinias gilina naudodami šiuolaikiškas technologijas

Šis universitetas pasižymi ir itin gera dėstymo kokybe – ja patenkinti daugiau nei 89 % studentų (universitetas patenka tarp top 10 visoje Didžiojoje Britanijoje), o kai kurie kursai (Architecture and Environmental Engineering, Architecture and Planning, Criminology and Sociology, Drawing and Print, Early Childhood, Geography, Information Technology Management for Business, Integrated Wildlife Conservation, Interior Architecture, Nursing (Children’s), Nursing (Learning Disabilities) bei Robotics) turi net 100 % studentų pasitenkinimą. 2018 m. UWE Bristol įvertintas auksu už dėstymą (Teaching Excellence Framework (TEF).

Pats Bristolio miestas, kuriame ir įsikūręs UWE 2017 m. buvo išrinktu pačiu geriausiu gyvenimui visoje Didžiojoje Britanijoje. Taip pat jis garsėja savo draugiškumu bei pasiekimais inžinerijoje. Čia studentai gali džiaugtis visais londonietiškais privalumais – kultūra, renginiais, liberalumu, tačiau kartu ir mėgautis ramybe bei gamta.

StudyUK ekspertė Ugnė UWE Bristol universitete

Nori studijuoti UWE Bristol? Kreipkis į StudyUK ekspertę – ji padės pasiruošti ir pakliūti į savo svajonių specialybę šiame universitete!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.