StudyUK ekspertė lankėsi Goldsmiths universitete Londone

StudyUK ekspertė Ugnė Marija Andrijauskaitė lankėsi Goldsmiths universitete Londone. Dalinamės Jos įžvalgomis apie šį puikų universitetą:

“Goldsmiths, University of London atveria puikias galimybes išsilavinimo menų, humanitarinių bei socialinių mokslų srityse siekiančiam jaunimui: čia galima naudotis kūrybai skirtomis erdvėmis, elektronine įranga, todėl net ir atostogų metu universitete sukiojosi stropūs magistrantai bei doktorantai. Mokslo metus kasmet universiteto erdvės pasitinka atsinaujinusios bei leidžia patirti tikrą studentišką gyvenimą studijuojant, gyvenant bei leidžiant laisvą laiką didžiulėje universiteto teritorijoje Londono centrinėje dalyje. Be to, Goldsmiths rūpinasi gera kiekvieno studento ir studentės savijauta – visa infrastruktūra yra pritaikyta judėjimo negalią turintiems asmenims, o per pasaulį bei Lietuvą nuvilnijus skandalams dėl seksualinio priekabiavimo aukštojo mokslo įstaigose, čia imtasi prevencinių priemonių surengus apmokymus personalui šiuo bei kitais jautriais klausimais.”

Apie universitetą:

Goldsmiths, garsėjantis savo inovatyvumu ir kūrybiškumu, yra neatskiriama University of London dalis. Įsikūręs Pietryčių Londone, šis universitetas turi daugiau nei 9000 studentų, kurie gilinasi į meno, socialinių, humanitarinių ir kompiuterių mokslų sritis. Norintys čia studijuoti svetimšaliai, gali tikrai nebijoti čia jaustis „baltomis varnomis“ – daugiau nei penktadalis Goldsmiths, University of London studijuojančių jaunuolių yra iš užsienio šalių. Ši puikia bei draugiška atmosfera pasižyminti aukštojo mokslo įstaiga tampa itin dažnu pasirinkimu ne tik bakalauro, bet ir magistro studijoms – trečdalis jos studentų mokosi antrojoje studijų pakopoje.

Goldsmiths, University of London orientaciją į kūrybiškumą puikiai atspindi ir jo absolventai, tarp kurių tokie žymūs kūrėjai kaip skulptorius Antony Gormley, komikas Julian Clary, šiuolaikinio meno atstovas Damien Hirst, mados dizainerė Vivienne Westwood, kino režisierius, Oskaro už geriausią 2013 metų filmą laureatas Steve McQueen ir daugelis kitų ryškių bei kūrybiškų asmenybių.
Goldsmiths, University of London puikiai vertinamas ne tik jo studentų bei absolventų, tačiau užima ir aukštas vietas universitetų reitinguose – QS Global World Ranking jam skyrė net 396 vietą tarp visų pasaulio universitetų, jo medijų krypties studijos pakliūva tarp dešimties, o meno ir dizaino – tarp dvylikos geriausiųjų pasaulyje.

Studentai, įgiję aukštąjį išsilavinimą Goldsmiths, University of London ar kituose Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo įstaigose, turi plačias galimybes darbo rinkoje visame pasaulyje. Diplomas pripažįstamas bei vertinamas tiek sugrįžus ir siekiant karjeros Lietuvoje, tiek Europos Sąjungos bei kitų žemynų šalyse.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.