StudyUK aplankė University of Essex atstovė

StudyUK biure Kaune apsilankė University of Essex atstovė Shirley Wang ir papasakojo apie šio universiteto istoriją, vertybes, siūlomas studijų programas bei studentišką gyvenimą.

University of Essex “užaugino” du Nobelio premijos laureatus – 1989-iaisiais Nobelio taikos premiją gavusį buvusį Kosta Rikos prezidentą Óscarą Ariasą (įgijo politikos mokslų daktaro laipsnį Essex’o universitete 1973 m.) bei 2010-aisiais Nobelio ekonomikos premiją gavusį Christopherį A. Pissaridesą (Essex’o universitete įgijo ekonomikos bakalauro ir magistro laipsnius). Architektūros istorijos ir teorijos magistrą čia studijavo žymus architektas Danielis Libeskindas, mokslus Essex’e krimto ir Hario Poterio filmų režisierius Davidas Yates.

Essex’o universitetas nuolat minimas įvairiuose aukštojo mokslo reitinguose: “QS World University Rankings” šis universitetas 2018-aisiais užima 355-ąją vietą pasaulyje. 2017 m. dėstymo kokybė Essex’o universitete įvertinta auksu, o pagal studentų pasitenkinimą studijomis šis universitetas tais pačiais metais Didžiojoje Britanijoje užėmė aukštą 15-ąją vietą. 2018 m. “Times Good University Guide” įtraukė Essex’ą tarp top 25 Didžiosios Britanijos univeristetų; 25-ąją vietą universitetas užėmė ir pagal savo vykdomų mokslinių tyrimų kokybę.

Geriausiai vertinamos universiteto siūlomos studijos – politikos mokslai (37 vieta pasaulyje pagal QS reitingus) bei sociologija (40 vieta pagal QS reitingus). Taip pat universitetas yra itin stiprus ekonomikos ir ekonometrijos, lingvistikos, socialinių mokslų, teisės srityse, o naujai atidarius STEM mokslams skirtą pastatą, Essex’as žada sužibėti ir juose.

Iš kitų Didžiosios Britanijos universitetų Essex’as išsiskiria savo požiūriu į studentą: čia studijuojantys jaunuoliai yra svarbi universiteto dalis, prisidedantys prie jo tapatybės formavimo(si). Be to, universiteto teritorijoje galima rasti ne tik bibliotekų, auditorijų, robotų arenų, sporto klubų, kavinių, bet ir įžymybe bei reklaminiu veidu tapusią universiteto miestelio baltai juodą katę Pebbles, todėl studijos Essex’e visada bus ne tik naudingos (pagal absolventų įsidarbinimą universitetas QS reitinguose užima 301-500 vietą pasaulyje), bet ir nuotaikingos.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.