Studijuok perspektyvią specialybę Anglijoje – gauk diplomą per 3 metus!

Kiekvienais metais Lietuvoje nedarbas mažėja, o darbdaviai vis dažniau teigia, kad kai kurių specialybių darbuotojų itin trūksta. Užimtumo tarnyba kiekvieną pusmetį patvirtina sąrašus profesijų, kurių darbuotojų Lietuvoje trūksta. Norėdami užsitikrinti darbo vietą, galite rinktis studijuoti itin perspektyvią specialybę, o pasirinkę studijas Anglijoje, bakalauro diplomą įgysite greičiau nei Lietuvoje – per 3 metus, bei magistrą – per 1 metus!

Užimtumo tarnybos duomenimis, 2019 m. labiausiai trūko šių specialistų:

Technologijos, inžinerija – Gamybos organizavimo inžinierius, Įrenginių techninės priežiūros inžinierius, Gamybos inžinierius, Mechanikos technologas, Mechanikos inžinierius, Konstruktorius, Automatikos inžinierius, Elektros inžinierius, Elektros energetikos technikas, Spausdinimo technologas, Medienos apdirbimo technologas, Medienos apdirbimo inžinierius, Siuvimo technologas, Aviacijos inžinierius, Aviacijos mechaninės įrangos inžinierius, Avionikos inžinierius, Aviacijos technikas, Ekologijos inžinierius, Chemijos inžinierius, Cheminės inžinerijos technikas. Nemažai lietuvių renkasi ir su StudyUK pagalba įstoja į aukšta inžinerijos ir technologinių mokslų kokybe pasižymintį Manchesterio universitetą (2020 m. QS pasauliniuose reitinguose – 55 vieta) ar Birminghamo universitetą. Domina laivyba? Trūkstant tokių specialistų kaip Laivo mechaninės įrangos inžinierius, Laivų variklių ir jėgainių inžinierius, Laivų statybos inžinierius, Jūrų laivų inžinierius – galite įgyti šias specialybes besimokydami prie jūros įsikūrusiame Newcastle universitete.

IT – bene daugiausiai gerai apmokamų darbo vietų prikuriantis sektorius. Šiuo metu Lietuvoje trūkstami specialistai/ės: Kompiuterių sistemų analitikas, Kompiuterių sistemų specialistas, Verslo informacinių technologijų konsultantas, Konsultantas kompiuterių sistemų klausimais, Kompiuterių sistemų projektuotojas, Programinės įrangos kūrėjas, Programinės įrangos projektuotojas, Kompiuterių taikymo inžinierius, Kompiuterinių žaidimų programų kūrėjas, Programuotojas, Inžinierius programuotojas, Programinės įrangos testuotojas, Duomenų bazių administratorius, Duomenų bazių programuotojas, Tinklo administratorius, Informacinių technologijų sistemų administratorius, Kompiuterių sistemų administratorius, Kompiuterių sistemų inžinierius, Tinklo analitikas, Kompiuterių tinklo administratorius, Ryšių programuotojas, Informacinių technologijų ir ryšių saugumo specialistas. Stojant į Didžiosios Britanijos univeristetus, matematikos egzamino rezultatas nėra toks svarbus kaip Lietuvoje, todėl galite įstoti į puikų universitetą ir neblizgėdami matematikoje. Pvz. Falmouth turi gausybę kompiuterinių žaidimų kūrimo programų ir nežiūrės kiek gi surinksite iš tos matematikos!

Nori įdomesnės specialybės? Lietuvoje nesunkiai darbą rastų ir Maisto produktų ir gėrimų technologai – galite šią specialybę krimsti į praktiką orientuotame University College Birmingham. Taip pat visada labai reikalingi ir grafikos dizaineriai. Juos puikiai ruošia tiek ir prestižinis University of Arts London, tiek ir lengviau pasiekiamas Arts University Bournemouth. Reikalingi ir multimedijos programų kūrėjai – galima pažiūrėti į tai kūrybiškai ir užsiauginti naujus “antpečius” studijuojant Goldsmiths, University of London.

Registruokis StudyUK konsultacijai ir užsuk pasikalbėti apie savo ateities karjerą bei tinkamiausią kelią eiti jos link!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.