Studijuok ir gyvenk jauniausiame Anglijos mieste!

Birminghamas – antras pagal dydį Didžiosios Britanijos miestas – taip pat yra ir jauniausias karalystės miestas. Vadinasi, jis yra puikiai pritaikytas jauno žmogaus gyvenimui: čia vyksta gyvos muzikos koncertai, muzikos festivaliai, veikia geri naktiniai klubai, prekybos centrai, restoranai, meno galerijos ir t.t.

Šiame didžiuliame mieste gali rinktis studijas keliuose universitetuose. Jei tavo pažymiai aukšti, stok į vieną geriausių pasaulio universitetų – University of Birmingham – jis QS World University reitinguose 2020 m. užima net #81 vietą! Domiesi turizmu, kulinarija, sportu, verslu ir nori įgyti praktišką specialybę? Rinkis University College Birmingham! Jo siūlomos studijos taip pat akredituotos Birminghamo universiteto. O jei savo ateitį sieji su muzika, tai gali mokytis BIMM.

Dalinamės BIMM studento Dariaus rekomendacijomis apie Birminghamą:

Nuo ko pradėti?

Vos įsikūrus mieste, būtinai nueikit į kokį koncertą! Nieko tokio, jei kol kas nieko nepažįstati – drąsiai eik viena(s) – tai tik padidins šansus susirasti naujų draugų!

Savo pažintį su miestu gali pradėti nuo Digbeth Dining Club, Pirate Studios bei The Custard Factory.

Jei nori susipažinti su britiška kultūra, būtinai užsuk į The MAC Centre, The Gay Village bei Kinų kvartalą. Dėl savo dydžio Birminghamas tapo namais žmonėms iš viso pasaulio, todėl čia gali susipažinti su įvairiausiomis kultūromis ir tradicijomis.

Studentai dažniausiai renkasi The Ruin, Gosta Green bei Baked In Brick.

Kur rasti gyvos muzikos koncertų?

Birminghame veikia daug gyvos muzikos klubų, tokių kaip The Sunflower Lounge, The Flapper taip pat Mama Roux’s, The Mill bei O2.

Kur apsipirkti?

Paremk vietinius kūrėjus ir lankykis Custard Factory! Įdomių drabužių galima rasti COW Vintage, ir, žinoma,  Bullring, kur gali klaidžioti ištisas valandas…

Šaltinis: BIMM

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.