Studijuok 125-ąjį gimtadienį švenčiančiame City, University of London!

City, University of London buvo įsteigtas kaip Northampton Institutas 1894-aisiais metais, todėl šįmet universitetas džiaugsmingai švenčia savo 125-ąjį jubiliejų. Šiuo metu QS pasauliniuose universitetų reitinguose jis užima aukštą 351-ąją vietą, o universiteto dėstytojų darbas vertinamas sidabro medaliu. Įdomu ir tai, jog City yra 7-asis iš 168-ių 2016 m. People & Planet league reitinguotų universitetų – taip buvo įvertintas jo tvarumas ir ekologiškumas. City skiria daug dėmesio atsinaujinantiems resursams ir jų tyrimams, be to, atsisako skirti aukštas pareigas ar garbės daktaro regalijas asmenims, vadovaujantiems iškastinio kuro verslams.

City universitetas palaiko glaudžius ryšius su Londono miestu, ir universiteto rektoriaus pareigas užima Londono Sičio meras. Pagrindinis universiteto kompleksas įsikūręs centriniame Londone, taip pat jo padaliniai veikia ir kitose miesto dalyse. City universitetas turi penkias mokyklas – teisės, sveikatos mokslų, menų ir socialinių mokslų, matematikos, kompiuterių mokslų ir inžinerijos bei Cass verslo mokyklą. Jose veikia apie 40 akademinių padalinių ir centrų. Universitetui priklausanti Cass Business School Didžiosios Britanijos verslo mokyklų reitinguose užima 5-ąją vietą, o pasaulyje – 40-ąją vietą (pagal Financial Times’ 2017 Global MBA Rankings).

Būsimieji studentai gali rinktis bakalauro, magistro ar doktorantūros studijas, o taip pat ir įvairius universiteto siūlomus trumpus kursus. Daugiau nei du trečdaliai City universiteto programų yra pripažinti atitinkamų profesinių institucijų, kas liudija aukštą studijų kokybę. Šiame universitete išsilavinimą įgijo Mahatma Gandhi, Margaret Thatcher, Tony Blair. 2003-aisiais metais Tarptautinės žurnalistikos magistro studijas baigusi Nicole Young šiuo metu gyvena Niujorke ir dirba CBS televizijos laidos “60 Minutes” prodiusere. Jos teigimu, studijos buvo itin naudingos, kadangi leido puikiai susipažinti su tarptautine žurnalistika iš įvairių perspektyvų, studijuoti drauge su kitais studentais iš viso pasaulio ir dalintis aktualiomis žiniomis. City Universitete įgytas magistro laipsnis leido Nicole siekti savo svajonių karjeros bei būti įvertinta Emmy apdovanojimais už žurnalistiką.

Rinkis studijas City, University of London – registruokis konsultacijai su StudyUK eksperte ir rudenį pasitik studijuodamas savo svajonių program Anglijoje!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.