Studijos Arts University Bournemouth – tavo kelias į kūrybines industrijas

Arts University Bournemouth – puiki Didžiosios Britanijos aukštoji mokykla, besispecializuojanti kūrybinių industrijų, menų, dizaino ir medijų studijose. Šio universiteto auditorijose sukiojasi itin kūrybiška bendruomenė, ir dėstytojai su studentais bendrauja kaip lygus su lygiais, todėl čia gali gimti pačios įdomiausios ir inovatyviausios idėjos. Universitetą baigę absolventai nesunkiai randa darbą savo srityje, kadangi universitetas puikiai juos paruošia ir leidžia paversti kūrybą sėkminga karjera.

AUB yra antras pagal dydį universitetas Bournemouth ir Poole miestuose. Čia studijuoja daugiau nei 3300 studentų. Universitetas užaugino tokius kūrėjus kaip Simon Beaufoy (filmų “Lūšnynų milijonierius” ir “127 valandos” scenarijų autorius), Paul Campion (filmų “Titanų susidūrimas” (“Clash of the Titans”) ir “Iksmenai: žūtbūtinis mūšis” (“X-Men: The Last Stand”) vaizdo efektų kūrėjas), Adama Jalloh (2015 m. British Journal of Photography prizo laureate, portalo Buzzfeed fotografė), Edgar Wright (scenaristas, režisierius ir prodiuseris, drauge su Simon Pegg kūręs serialą “Spaced”, filmus “Zombių karalius“ (“Shaun of the Dead”), “Kietas faras” (“Hot Fuzz”) ir “Pasaulio pabaiga” (“The World’s End”), Mel Giedroyc (aktorė, komikė, TV laidų vedėja, šiuo metu dirbanti su BBC kulinariniu šou “The Great British Bake Off”) ir t.t.

Penkios priežastys kodėl verta rinktis studijas Arts University Bournemouth:

1. Itin aukšta dėstymo kokybė. AUB dirbantys dėstytojai – išskirtinės asmenybės: tai įkvepiantys mokytojai, tyrėjai, savo srities specialistai bei praktikai – visi jie dirba tam, kad padėtų studentams įgyti patį geriausią išsilavinimą ir pačias naujausias žinias. Arts University Bournemouth yra gavęs auksinį TEF (Teaching Excellence Framework) įvertinimą.

2. Išskirtinė universiteto aplinka. Arts University Bournemouth patalpos – tai tikrų tikriausias kūrybinis centras, kuris pritaikytas visiems jame besisukiojantiems kūrėjams ir praktikams. 2018 m. The Times ir The Sunday Times Good University Guide išrinko AUB moderniausiu universitetu pietvakarių Anglijoje. Šiuolaikiška ir akį patraukianti architektūra suvienyja visa universiteto bendruomenę ir skatina ją eksperimentuoti, kurti ir mėginti peržengti visas nusistovėjusias ribas. Universiteto miestelyje galima sutikti pačių įvairiausių asmenybių – ar tai bebūtų spektakliui besiruošianti mergina, pasipuošusi Karalienės Viktorijos laikų suknele, ar į vakarėlį keliaujantis didžėjus. Čia gali ir turi būti pasirengęs viskam!

3. Čia kūryba virsta karjera. AUB – į praktiką orientuotas universitetas, kuris daro viską, kad jo studentai tvirtai žengtų kūrybinės karjeros keliu. Times Higher Education reitinguose Arts University Bournemouth įvardinamas vienu geriausių universitetu pagal absolventų įsidarbinimą. Per paskutinius penkerius metus dirbti pradėjo net 97 % universiteto absolventų. AUB ruošia kūrybinių industrijų specialistus; ši sritis yra itin sparčiai auganti ir šiuo metu net 1 iš 11 darbo vietų Didžiojoje Britanijoje yra priskiriama būtent kūrybinėms industrijoms.

4. Bendradarbystė. Geriausi dalykai nutinka tada, kai kartu darbuojasi skirtingų disciplinų atstovai. Visi AUB bendruomenės nariai yra kūrėjai, ir visi jie gali kurti bendrus projektus. Apsikeitimas idėjomis leidžia geriau suvokti kaip kūrybinis procesas vyksta realiame gyvenime ir būsimoje darbo vietoje. Be to, universitetas palaiko glaudžius ryšius su būsimaisiais absolventų darbdaviais. Kasmet vienai parai Arts University Bournemouth virsta pačia didžiausia kūrybine agentūra regione: tuo metu studentai gauna unikalią galimybę dirbti su pačiomis inovatyviausiomis įmonėmis.

5. Universiteto bendruomenė. Visi universitete dirbantys ir studijuojantys žmonės siekia paversti pasaulį geresne vieta, panaudodami savo kūrybiškumą ir pasiūlydami naujų idėjų kaip išspręsti įvairias problemas.

 

Nori pradėti studijas Arts University Bournemouth? Studentai vis dar priimami į likusias laisvas vietas, todėl studijuoti pasirinktą kūrybinių industrijų specialybę čia gali pradėti dar 2019-aisiais metais! Susisiek su StudyUK eksperte, kuri padės sėkmingai įstoti į AUB!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.