Studentiškos istorijos: kaip krimsti kulinarijos mokslą Birmingame?

Lietuvoje norint tapti virėju ar virtuvės šefu galima įgyti profesinį išsilavinimą, tačiau University College Birmingham suteikia savo studentams galimbę įgyti universitetinį išsilavinimą (bakalauro laipsnį). Lai pavadinimas jūsų neapgauna: nors ir vadinasi koledžu, University College Birmingham nuo 2012 m. turi pilną universiteto statusą.

Culinary Arts Management programoje studijuojanti vilnietė Kornelija pasakoja: “Pasirinkau studijuoti šiame universitete kulinarijos kursą dėl kelių priežasčių. Viena iš jų buvo tai, jog čia įstoti nebuvo sunku: tereikia tik gero vidurkio bei stipraus motyvacinio laiško. Pati programa yra idomi, kadangi paskaitos vyksta tris-keturis kartus per savaitę ir dvi dienos iš jų yra praktika. Tad ką sužinome per paskaitas, pritaikome praktikoje. Taip pat galima pasirinkti 3 metų trukmės arba 4 metų BA kursą, kuriuose įskaičiuoti metai praktikos, tad tikrai nenuobodžiaujame. Stojant į mokslus, sunkiausia buvo UCAS sistemos pildymas, todėl baigusi bakalauro studijas ir galvodama apie magistro laipsnį, būtinai kreipsiuosi pagalbos į StudyUK.”

Save ateityje matote besisukiojant restorano virtuvėje? Prisijunkite prie University College Birmingham bendruomenės! Patikėkite dokumentų tvarkymą StudyUK, o tuo tarpu ruoškitės studijų pradžiai ir gilinkite savo gastronomines žinias.

Daugiau apie UCB:

Universitetas yra įsikūręs Birmingamo miesto centre ir siūlo profesinį bei universitetinį išsilavinimą; studentai čia gali įgyti bakalauro ir magistro laipsnius. University College Birmingham specializuojasi svetingumo, turizmo,  kulinarijos, grožio ir sporto srityse, taip pat siūlo įvairias vadybos bei pedagogikos programas. Šiuo metu čia mokosi apie 5000 studentų.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.