Sportuojantys renkasi Birmingamą

Nemažai aktyvia sportine veikla užsiimančių jaunuolių žvalgosi į Didžiąją Britaniją ir ketina savo studijas kitais metais pradėti būtent ten. StudyUK siūlo pasidomėti su sportu susijusiomis studijomis Birmingamo mieste: stiprius akademinius rezultatus demonstruojantys moksleiviai gali studijuoti University of Birmingham, o silpnesnius – taikytis į University College Birmingham siūlomas studijų programas.

Birmingamo universiteto sporto mokslų fakultetas yra vienas geriausių visoje Didžiojoje Britanijoje, o Sporto, mankštos bei reabilitacijos mokslų mokykla yra viena ilgiausiai veikiančių tokio pobūdžio mokyklų Europoje. Universitete atliekant mokslinius tyrimus stengiamasi geriau suprasti kiek ir kokios fizinės veiklos ir sporto labiausiai reikia atskiriems individams bei bendruomenėms: tiek vaikams, tiek senjorams, tiek profesionaliems sportininkams, tiek sėdimą darbą dirbantiems asmenims, tiek sveikiems žmonėms, tiek ir tiems, kurie mėgina atsigauti po patirtų traumų ar serga lėtinėmis ligomis. 1946-aisiais Birmingamo universitetas tapo pirmuoju Didžiosios Britanijos universitetu, pasiūliusiu sporto ir treniravimosi studijas, kurios peržengė kūno kultūros ribas, o per ilgus patirties metus jam pavyko išvystyti itin aukštą studijų bei mokslinių tyrimų kokybę: 2017 ir 2018 m. QS World University reitinguose Birmingamo universitetas visame pasaulyje užėmė itin aukštą 5 vietą.

Šis universitetas išsiskiria ir savo puikia studijų aplinka: Birmingamo universitete yra pats didžiausias specializuotas sporto, mankštos ir rebilitacijos mokslų centras visoje šalyje. Centro laboratorijose studentai ir akademinis personalas gali gilinti savo fiziologijos, biochemijos, psichofiziologijos, biomechanikos, sporto psichologijos, motorikos, imunologijos, raumenų mechanikos bei judesio neuropsichologijos žinias bei atlikti pasaulinio lygio mokslinius tyrimus.

Birmingamo universitete sportu gali užsiimti visi: tiek profesionalūs sportininkai, tiek ir paprasti žmonės. Čia nesunku susirasti naujų draugų bei gerai praleisti laiką. Universitete veikia 52 skirtingų sporto šakų klubai, o sporto centre galima nauduotis įvairia įranga bei vieninteliu mieste 50 metrų ilgio baseinu.

Tame pačiame Birmingamo mieste įsikūręs University College Birmingham turi Sporto ir kūrybinių paslaugų mokyklą, kurioje mokoma treniravimo, sporto terapijos, fitneso bei sporto vadybos. Studentai čia gali įgyti teorinių ir praktinių žinių, kurios leidžia pradėti sėkmingas karjeras sporto srityje. 2019 m.  UCB planuojama atidaryti naują moderniai įrengtą sporto centrą, kuriame bus puiki sporto sale bei 35 metrų ilgio uždara bėgimo trasa, kur studentai gales lavinti savo greitį bei auginti pasiekimus.

Norite tapti sporto ar sporto medicinos profesionalais? Studijuokite Didžiojoje Britanijoje! Visus dokumentus Jums sutvarkys StudyUK, tad registruokitės konsultacijai jau šiandien!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.