Rudenį vyk mokytis į Anglia Ruskin universitetą!

Anglia Ruskin universiteto istorija prasidėjo 1858-aisiais, kai meno kritikas, mecenatas ir filantropas Džonas Ruskinas atidarė Cambridge meno mokyklą. Meno mokykla išaugo ir tapo Anglia Ruskin universitetu. Per ilgus metus nemažas skaičius įvairių kolegijų bei institutų buvo integruoti į šį universitetą, tarp jų – Cambridgeshire College of Arts and Technology (CCAT) ir Essex Institute of Higher Education. Iš pradžių sujungus šiuos koledžus buvo įkurtas Anglia Politechnikos universitetas, kuris persivadino į Anglia Ruskin University 2005-aisiais.

Šis universitetas turi keturis miestelius, įsikūrusius Kembridže, Chelmsforde, Londone and Peterbore. Peterboro miestelyje sukoncentruotos sveikatos apsaugos srities studijos, kur ruošiami slaugos ir gydymo specialistai. 2015-aisiais Anglia Ruskin įsteigė naują padalinį Londone, kur galima studijuoti verslą, teisę ir finansus. Kasmet Anglia Ruskin skiria nemažai lėšų plėtrai: 2014 m. Kembridže atidarytas naujas sveikatos priežiūros centras bei muzikos terapijos centras, o 2018 m. duris atvėrė naujutėlis tiksliųjų mokslų centras bei teisės klinika. Tais pačiais metais atidaryta ir ARU Medicinos mokykla Chelmsforde.

Anglia Ruskin universitetas taip pat palaiko glaudžius ryšius su savo akademiniais ir verslo partneriais tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek ir užsienio šalyes, todėl studentai turi puikią galimybę savo žinias gilinti arčiau namų. Nuo 1992 m. universitete veikia tarptautinių studentų biuras, kuriame jie gali gauti visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Šiuo metu Anglia Ruskin universitete galima studijuoti ne tik menus bei švietimo srities studijas, bet ir programavimą, technologijas, inžineriją, teisę, verslą, ekonomiką, gyvybės mokslus ir daug daugiau. Universiteto siūlomos slaugos ir akušerijos studijos yra itin aukštos kokybės, čia taip pat puikiai paruošiami ir socialiniai darbuotojai. Menų studijos vis dar užima svarbią visų mokslų dalį; Anglia Ruskin siūlo unikalią pasaulinio lygio vaikų knygų iliustravimo magistro programą, taip pat kompiuterinių žaidimų dizaino bei kūrybinių muzikos technologijų studijas.

Šiandien universitete studijuoja studentai iš daugiau nei 185 pasaulio valstybių. Būtent studentai ir yra Anglia Ruskin universiteto dvasia. ARU savo sėkmę matuoja pagal savo absolventų pasiekimus. Štai 2015 m. marketingo bakalauro studijas Kembridže baigusi Natalie jau tvirtai kopia karjeros laiptais. Darbe Natalie derina savo aistras marketingui, sveikatai bei švietimui: mergina darbuojasi sveikatos ir fitneso pramonėje bei sveikatos technologijų startuolyje Pactster, kuris siūlo virtualias treniruočių programas žmonėms, turintiems specifinių sveikatos sutrikimų.

Nori studijuoti Anglia Ruskin universitete ir tu? Registruokis konsultacijai pas StudyUK ekspertę!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.