Rinkis magistro studijas Exeterio universitete!

Jei norite tobulėti ir siekti aukštesnio išsilavinimo nei bakalauro laipsnis, pasvarstykite apie puikią galimybę studijuoti magistrantūrą Didžiojoje Britanijoje. Stojimai į magistro studijas čia vyksta kone ištisus metus, ir dar prieš įgydami bakalauro diplomą, galite rasti potencialią vietą magistrantūrai Didžiosios Britanijos universitetuose.

Viena iš galimų studijų vietų – Exeterio universitetas, kuris QS Global World reitinguose užima aukštą 154-ąją vietą. Jis pasižymi pasaulinio lygio moksliniais ir priklauso intensyviai mokslą plėtojančių universitetų Russel grupei. Be to, Exeterio universitetas pasižymi ir sporte: 2015-2016 m. dėl puikių rodiklių tiek mokslinėje, tiek sportinėje veikloje, jis buvo paskelbtas The Times ir The Sunday Times metų sporto universitetu. Nacionalinė Studentų Apklausa rodo, jog Exeterio universitetas nuolatos pakliūna tarp lyderių, kuomet yra vertinamas studentų pasitenkinimas studijų kokybe.

Savo istoriją universitetas skaičiuoja nuo 1955-ųjų metų; šiuo metu studijos vykdomos Exeteryje ir Kornvalyje, jas pasirinkę daugiau nei 22 000 studentų iš daugiau nei 130 pasaulio valstybių.  Paskutiniai svarbūs Exeterio universiteto mokslininkų atradimai – gebėjimas identifikuoti ir gydyti naujas diabeto formas bei lengviausio, lanksčiausio ir skaidriausio elektros laidininko sukūrimas. Universitete siekiama spręsti pačias aktualiausias šiandienos pasaulio problemas, todėl daug investuojama į laboratorijas ir kitą infrastruktūrą. Šiuo metu daugiausiai dėmėsio sulaukia biomokslų laboratorijos, kuriose dirbama su ligų prevencija bei kitomis svarbiomis sritimis.

Baigę bakalauro studijas, studentai Exeterio universitete gali tęsti studijas ir įgyti magistro laipsnį, kuris rodo absolvento turimas gilias žinias specifinėje srityje. Magistrantūros studijos – gan intensyvios, o magistro laipsnis suteikiamas apgynus disertaciją. MRes (Master of Research) laipsnis yra itin vertinamas būsimųjų darbdavių, kadangi jį turintis asmuo įprastai nusimano ne tik teorijoje, bet ir praktikoje, bei geba giliai analizuoti aktualias problemas ir rasti atitinkamus sprendimus.

Magistrantūros studijos priklausomai nuo jų krypties iš studentų reikalauja gan skirtingų dalykų. Gamtos ir tiksliųjų mokslų studentai universitete gali praleisti ir visą dieną – klausytis paskaitų, dalyvauti susitikimuose, atlikti bandymus laboratorijose, tuo tarpu humanitarinių ir socialinių mokslų studentai auditorijose dažniau lankosi kaip svečiai, ir didžiausią studijų laiką darbuojasi savarankiškai. Dieninių studijų studentai dažniausiai mokslams skiria iki 40 valandų per savaitę.

Gali susidaryti įspūdis, jog mokslus tęsiantys studentai negali tiek daug laiko skirti laisvalaikiui kaip bakalaurantai. Nepaisant to, kad magistro studijos iš tiesų reikalauja daugiau darbo ir dėmesio, tačiau net ir magistrantai randa laisvų valandų užsiimt savo mėgiama veikla. Gerai susiplanavus savo laiką, magistro studijos Exeterio universitete gali tapti nuostabiu ir svarbiu gyvenimo etapu.

Nuotraukos autorius: Icegoldfish

„Norėjau studijuoti finansų magistrantūroje, ir sužinojau, jog Exeterio universitetas siūlo vieną geriausių finansų programų. Kaip ir daugelis studentų iš Kinijos, besirinkdama universitetą skyriau daug dėmesio reitingams. Įvairiuose reitinguose Exeteris atsiduria tarp top 10 finansų studijas siūlančių universitetų. Jame veikia viena geriausių verslo mokyklų Didžiojoje Britanijoje, ir čia studijuodama gaunu pačių naujausių žinių apie finansus iš geriausių šalies akademikų“ – pasakojo Finance and Management (MSc) programoje studijavusi Yilei Gong. Chen Sixin atvyko į Exeterio universitetą besitikėdamas pagilinti savo žinias apie finansus, tačiau gavo daug daugiau. Financial Analysis and Fund Management (MSc) programa – sudėtinga, bet puikiai pritaikoma praktikoje. Studentai geba giliau pažvelgti į pasaulinę finansų industriją bei lavinti būsimai karjerai reikalingus įgūdžius.

Minerals Engineering (MSc) programoje studijavusi Precious Mwamba teigia, jog viena iš priežasčių, kodėl ji pasirinko šias studijas, buvo ta, jog Exeterio universitetas siūlo vienas geriausių pasaulyje kasybos studijas, taip pat čia dirba geri ir patyrę dėstytojai, o studentai gali apsistoti patogiuose bendrabučiuose. Studijų metu Precious turėjo galimybę lankytis įvairių kasybos įmonių rengiamuose seminaruose bei vykti į praktinius užsiėmimus, kuriuose galėjo pamatyti kaip jos studijuojamas dalykas atrodo praktikoje.

Smaran Madeswara nutarė studijuoti Engineering and Management (MSc) Exeterio universitete, nes tai pasaulinio lygio universitetas, kurio diplomas turėjo pagelbėti Smaran gauti jo svajonių darbą. Puiki universiteto aplinka, tarptautiška akademinė bendruomenė ir moderni įranga leido jam užsiimti aukštos kokybės tyrimais, o ilgamečiai universiteto ryšiai su pramone priartino Smaran prie jo svajonės. Conservation and Biodiversity (MSc) studijas pasirinkusi Katie Goodman sako, jog ji visą laiką domėjosi gyvąja gamta, aplinkosauga, tvarumu ir rūšių išsaugojimu. Baigusi bakalaurą, Katie skyrė laiko kelionėms, bet po jų pasirinko tęsti mokslus ir siekti karjeros aplinkosaugos srityje. Studijų metu Katie itin didelį įspūdį paliko kviestinių lektorių paskaitos bei Kornvalio universiteto miestelis, kurį supa graži gamta.

Nori įgyti magistro laipsnį Exeterio universitete? Kreipkis į StudyUK – padėsime paruošti ir sutvarkyti visus tam reikalingus dokumentus!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.