Psichologijos studijos UK – vis populiaresnės!

Psichologija – įdomus ir pilnas iššūkių dalykas, padedantis išsiugdyti nemažai gebėjimų ir darbinių įgūdžių. Veikiausiai dėl to pastaraisiais metais vis daugiau jaunų žmonių renkasi psichologijos studijas Didžiojoje Britanijoje. Kitaip nei Lietuvoje, stojant į Anglijos universitetus matematikos egzamino rezultatas nėra toks svarbus!

Essex’o universitetas pateikia 7 puikias priežastis, dėl kurių verta studijuoti psichologiją:

1. Įgysite psichologijos žinių.

Pati akivaizdžiausia priežastis, dėl kurios verta studijuoti psichologiją – įgytos žinios apie žmogaus protą ir elgesį.

2. Suprasite patys save
Kopiant karjeros laiptais, teks vis dažniau priimti sudėtingus sprendimus ar darbuotis įtemptoje aplinkoje, todėl tai, kaip gebate tvarkytis su tokiais sunkumais, gali lemti karjeros sėkmę. Suprasdama(s) save ir savo elgesio modelius, galite daug labiau sublizgėti savo darbovietėje!

3. Suprasite kitus
Jei ketinate dirbti su žmogiškaisiais ištekliais ar užimti vadovaujančias pareigas, labai pravers tokie įgūdžiai kaip gebėjimas spręsti konfliktus, vykdyti bendrus projektus ir prisiimti lyderio vaidmenį. Tad psichologijos studijos bus itin naudingos!

4. Turėsite geresnius komunikavimo įgūdžius 
Komunikavimas su kitais – vienas svarbiausių dalykų dirbant bet kokį darbą, o psichologijos studentai šį įgūdį gauna to nė patys nepastebėdami!

5. Turėsite žinių apie tiriamąjį darbą
Gana dažnai gebėjimas atlikti tyrimą yra nuvertinamas kaip darbinė kompetencija, tačiau iš tiesų tai labai vertingas įgūdis tiek vadovams, tiek darbuotojams. Psichologijos studijos išmoko ieškoti šaltinių ir informacijos, juos įvertinti ir aiškiai pristatyti savo atradimus bei įžvalgas.

6. Gebėsite kritiškai mąstyti
Geras darbuotojas visada įvertina visus faktus ir aplinkybes tam, kad priimtų patį geriausią sprendimą. Viena svarbiausių psichologijos studijų ašių ir yra kritinio mąstymo ugdymas.

7. Tapsite patrauklesniu/e darbdaviams
Aukštasis išsilavinimas padidina šansus gauti gerą darbą ir aukštesnį atlyginimą. Psichologijos bakalauro ar magistro laipsnis neapriboja psichologo darbu – įgytas žinias galite pritaikyti itin įvairiose darbo srityse!

 

Norite studijuoti psichologiją Didžiojoje Britanijoje?

Kreipkitės į StudyUK jau šiandien!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.