Penkios priežastys rinktis matematikos studijas

Matematika – labai praktiškas ir kasdienybėje nesunkiai pritaikomas dalykas: kartais reikia suskaičiuoti pyrago recepto ingredientus, kartais – paskaičiuoti kiek ir ko gali nusipirkti už nedidelę studentišką stipendiją ar močiutės į kišenę įkištą kupiūrą. Tačiau kartais matematika gali būti panaudojama ir visai kitose srityse, apie kurias galbūt niekada net neteko susimąstyti.

1. Matematika yra reikalinga žmonijos pažangai.
Bene didžiausi ir vertingiausi atradimai yra glaudžiai susiję su matematika: tiek lėktuvų skrydžiai, tiek moderniosios medicinos sėkmė, tiek ir kompiuteris ar išmanusis telefonas, kuriame skaitai šį įrašą – viską sukurti padėjo matematikos mokslas.

2. Galimybė derinti matematiką su kitomis sritimis
Matematika – labai neutralus mokslas, todėl jį galima derinti su noru įgyti ir kitų žinių. Galima vienu metu studijuoti matematiką ir istoriją, matematiką ir kalbas, galbūt ir matematiką su muzika ar bet ką kito, ką jau sugalvosite! Matematinis išsilavinimas nebūtinai turi būti apie skaičius!

3. Aukšti įsidarbinamumo rodikliai
Apie 80 proc. matematikos mokslus baigusiųjų randa darbą pagal specialybę. Šį skaičių lemia faktas, jog darbo vietos, kuriose reikalinga matematika, yra saugios ir stabilios, o matematikos specialistų reikės visada, nes juos pakeisti robotais ar dirbtiniu intelektu būtų gana sudėtinga.

4. Lengvai kitose srityse pritaikomi įgūdžiai
Matematiniai gebėjimai gali nesunkiai būti pritaikomi dirbant ne tik su skaičiais. Studijų metu įgytos žinios – loginis mąstymas, analitiniai gabumai ir kt. praverčia įvairiose darbo srityse.

5. Didelis atlyginimas
Pradinis matematikų atlyginimas įprastai yra aukštesnis nei statistinis vidurkis.

Studijuok matematikos bakalaurą ar magistrą Didžiojoje Britanijoje! Tau universitetus parinks ir visus dokumentus sutvarkys StudyUK!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.