Nori studijuoti Londone? Rinkis University of Greenwich!

The University of Greenwich – valstybinis universitetas, veikiantis Londone ir Kente. Universiteto gimimo data – 1891-ieji metai, kai Woolwiche buvo atidaryta politechnikos mokykla, antra pagal amžių visoje Didžiojoje Britanijoje.  QS reitinguose šis universitetas užima 701-750-ąją vietą, o dėstymo kokybė TEF 2017 m. buvo įvertinta sidabro medaliu.

Greenwich’o universitete studentai gali gilintis į architektūros, verslo, programavimo, matematikos, edukologijos, inžinerijos, farmacijos žinias, studijuoti humanitarinius, gamtos ar socialinius mokslus. Universitetas turi keturis fakultetus – Laisvųjų menų ir mokslų, Verslo mokyklą, Švietimo ir sveikatos fakultetą bei Mokslo ir inžinerijos fakultetą. Daugybė studijų programų studentams suteikia galimybę rinktis praktikos metus, o pats universitetas vaidina svarbią rolę ruošdamas mokytojus/as, slaugus/es, socialinius/es darbuotojus/as ir kitus su visuomene dirbančius profesionalus.

Universiteto akademinis personalas aktyviai atlieka mokslinius tyrimus. Vienas bene įdomiausių universiteto mokslininkų išradimas – Natural Resources Institute sukurta dirbtinė karvė, kuri vilioja ir užmuša musę cėcė, kuri platina pavojingą afrikinę miegligę. 2009-aisiais šis išradimas įvertintas kaip vienu iš dešimties svarbiausių atradimų, padarytų per paskutinius 60 metų.

Tarptautinį verslą Greenwicho universitete studijavęs lietuvis Edgaras šią aukštąją mokyklą pasirinko dėl to, jog norėjo studijuoti Anglijoje ir gyventi Londone. Jį taip pat sužavėjo barokiniai XVII a. universiteto pastatai, esantys Temzės pakrantėje. Žinoma, studentą taip pat džiugino aukšta dėstymo kokybė, kadangi paskaitas skaitė žinomi tyrėjai ir praktikai, kurių knygos bei straipsniai skaitomi ir vertinami visame pasaulyje.

Nori studijuoti University of Greenwich? Kreipkis į StudyUK! Padėsime išvykti studijuoti į Londoną!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.