Newcastle University atstovės vizitas StudyUK biure Kaune

StudyUK studijų užsienyje ekspertė Ugnė Marija Andrijauskaitė susitiko su Wendy Ridley, viešnia iš Newcastle University. Susitikimo metu buvo pristatytos medicinos ir kitų krypčių studijų galimybės studentams iš Lietuvos, supažindinta su lietuvių studentų pamėgtomis Newcastle universiteto programomis – čia daugiausiai studijuoja būsimieji programuotojai. Taip pat sužinota apie išskirtines galimybes tiems, kurie svarsto Didžiojoje Britanijoje studijuoti inžineriją: Newcastle University siūlo rinktis iš chemijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, mechaninės inžinerijos, elektros inžinerijos ir jūrų inžinerijos programų.

Nors Newcastle universitete itin stiprios STEM mokslų programos bei architektūros studijos, tačiau čia veikia ir puiki taikomųjų menų programa, 2019 m. skirtinguose reitinguose įvertinta kaip Nr. 1 ar Nr. 2 visoje Didžiojoje Britanijoje. Be to, humanitarinių mokslų studijomis besidomintys studentai gali rinktis Japonų ar Kinų kalbų ir kultūros studijas, kurių metu ne tik “nuo nulio” išmoks vieną iš šių vis reikalingesnių kalbų, sužinos apie Kinijos ar Japonijos kultūrą, bet ir turės galimybę išvykti kalbos žinių gilintis į Rytų Aziją.

Apie universitetą:

Newcastle universitetas šiuo metu pasauliniuose QS universitetų reitinguose užima aukštą 141 vietą. Būsimieji bakalaurantai  jame gali rinktis studijuoti vieną iš kelių šimtų specialybių bei tapti daugiau nei 24 000 studentų turinčios akademinės bendruomenės dalimi. Universitetas priklauso Russel group – prestižinei intensyvius mokslinius tyrimus vykdančių Didžiosios Britanijos universitetų asociacijai, todėl tiek studijos, tiek ir tyrimai Newcastle universitete yra itin aukšto lygio. 2016-aisiais metais Newcastle universitetas tapo vienu iš 16 universitetų pasaulyje ir vienu iš 2 universitetų Didžiojoje Britanijoje, kuriam suteiktas Quacquarelli Symonds 5+ žvaigždučių įvertinimas už tyrimus, tarptautiškumą, infrastruktūrą, inovacijas, įtrauktį, akademinį personalą bei absolventų įsidarbinamumą.

Universiteto miestelis įsikūręs pačiame Newcastle miesto centre, todėl tiek paskaitos, tiek gyvenamoji vieta, tiek ir pramogos bei kultūrinis gyvenimas studentams pasiekiamas greitai, patogiai ir pėsčiomis. Dėl to pragyvenimo kaštai yra itin nedideli; taip pat universitetas siūlo įvairias stipendijas už studijų, sporto rezultatus ar socialinio tipo išmokas, palengvinančias studentų buitį ir būtį.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.