Muzika – tavo gyvenimas? Keliauk į BIMM!

Turbūt ne vienas vaikystėje svajojote užaugę tapti žymiais dainininkais ar muzikantais. Galbūt svajonės siekėte ir grodami roko muziką mokyklos rūsiuose įrengtose repeticijų salėse ar dainuodami gimtajame mieste rengiamuose koncertuose? Svajonės kartais pildosi, o jas išpildyti gali padėti studijos BIMM (The British and Irish Modern Music Institute). Institutas siūlo visą pluoštą su muzika susijusių bakalauro studijų programų, tokių kaip muzikos atlikimo menas, muzikos prodiusavimas, dainų rašymas, muzikos verslas, renginių organizavimas bei muzikos žurnalistika.

Studijuojant BIMM galite rinktis vieną iš aštuonių koledžų, kurių dauguma įsikūrę Didžiojoje Britanijoje, miestuose, garsėjančiuose turtinga populiariosios muzikos istorija ir kultūra – Londone, Brightone, Bristolyje, Mančesteryje ir Birmingame. Dalį BIMM paskaitų skaito kviestiniai svečiai – populiariosios kultūros ikonos iš tokių muzikos grupių kaip, pavyzdžiui, Guns N’ Roses, Metallica, Radiohead bei Pink Floyd. Įprastai per savaitę vyksta dvi ar trys paskaitos, skaitomos kviestinių svečių. Praktiškai savo įgytus įgūdžius studentai gali išbandyti studijų metu rengiamuose gyvos muzikos koncertuose, muzikos festivaliuose bei kituose renginiuose.

BIMM studijuoja daugiau nei 1200 studentų iš užsienio šalių, todėl čia mielai laukiami ir studentai iš Lietuvos. BIMM didžiuojasi tuo, jog 2017-aisiais metais studijas baigusių studentų apklausa parodė, jog net 83% jų per pusmetį nuo studijų baigimo įsidarbino muzikos ar kūrybinėse industrijose. Svarbu ir tai, jog studijas baigusieji gauna prestižinio Sussex universiteto (QS reitinguose 2019-aisiais šis universitetas užima 227 vietą pasaulyje) diplomą – BIMM veikia kaip vienas iš jo padalinių.

Norite studijuoti muziką BIMM? Kreipkitės į StudyUK, padėsime užpildyti visus reikalingus dokumentus!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.