Magistro studijos Didžiojoje Britanijoje? Kodėl gi ne!

Magistrantūros studijos gali suteikti naujų naudingų žinių bei tapti puikia investicija į ateities karjerą. Didžiojoje Britanijoje magistro laipsnis įprastai įgyjamas per vienerius metus trunkančias studijas, todėl jas baigę gerokai greičiau nei Lietuvoje galite prisijungti prie būrio kitų išsilavinusių specialistų.

Kodėl verta tęsti studijas magistrantūroje?
• įgysite daugiau žinių;
• įgysite kvalifikaciją;
• turėsite geresnes karjeros galimybes dėl gilesnių žinių;
• turėsite galimybę pakeisti darbą įgijus žinių naujoje srityje;
• tikėtinas didesnis atlyginimas baigus studijas.

Kodėl rinktis studijas Didžiojoje Britanijoje?
Didžiojoje Britanijoje veikiantys universitetai pasižymi įvairove, multikultūriškumu, kūrybingumu ir svetingumu. Jie siūlo aukščiausios kokybės studijas bei geriausias absolventų karjeros galimybes. Studijuojant Didžiojoje Britanijoje taip pat galima pagilinti savo anglų kalbos žinias. Kasmet į Didžiąją Britaniją studijuoti atvyksta virš 430 000 studentų iš daugiau nei 180 pasaulio valstybių.

Iš Nigerijos atvykusi Maupe Ogun įgijo Tarptautinių santykių ir vystymosi studijų magistro laipsnį East Anglia Universitete. Šiuo metu Maupe dirba žinių pranešėja vienoje žiūrimiausių Nigerijos naujienų programoje “Sunrise Daily” – kas rytą ją žiūri tūkstančiai žmonių.

– Kaip sekėsi studijuoti Didžiojoje Britanijoje?
– Studijos labai praplėtė mano akiratį. Turėjau galimybę iš arti susipažinti su užsienio demokratijų privalumais. Didžiosios Britanijos universitetai – itin tarptautiški, todėl galėjau bendrauti su studentais iš viso pasaulio bei išgirsti jų asmeninius įspūdžius ir patirtis.
– Kaip magistro studijos Didžiojoje Britanijoje paveikė Jūsų karjerą?
– Magistrantūra man padėjo įgyti daugiau pasitikėjimo savimi bei dažniau kelti visuomenei ir valdžiai nepatogius klausimus. Būdama žinių pranešėja, mėgaujuosi uždavinėdama sudėtingus politinius klausimus. Tai itin svarbu mano darbe ir reikalauja nemažai ryžto, o kadangi esu vienintelė moteris laidoje, man jo reikia dar daugiau!

StudyUK kviečia tęsti studijas magistrantūroje ir studijuoti Didžiojoje Britanijoje. Padėsime pasirinkti geriausius universitetus, studijų programas bei užpildyti visus reikiamus dokumentus!

Parengta pagal ucas.com informaciją.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.