Kokios studijų programos užtikrins sėkmingą tavo ateitį?

Sudėtinga pasaulio politinė ir ekonominė situacija dažnai paklaidina būsimuosius studentus, mąstančius kokias studijas pasirinkti ir kokiu būsimosios karjeros keliu eiti. Iš kitos pusės, tokios aplinkybės leidžia gana aiškiai prognozuoti kokios specialybės bus ilgą laiką paklausios ateityje. Šiuo metu aktyviai vystomos įvairios naujos technologijos, o verslas tampa globalesniu bei skiria daugiau dėmesio ekologinėms ir socialinėms problemoms. Todėl verta pasvarstyti apie šių krypčių studijas:

1. Tarptautinis verslas arba finansai

Verslas tampa vis globalesniu, todėl studijų programos, padedančios susigaudyti kas vyksta verslo ir finansų pasaulyje, yra itin vertos dėmesio. Reikia vis daugiau specialistų, kurie nusimano tarptautinėse finansų rinkose, įstatymuose bei mokesčių sistemose. Todėl tarptautinio verslo ar finansų studijos gali jus pametėti aukštyn karjeros laiptais.

Rinkis verslo ir finansų studijas Cass Business School, privačioje Hult verslo mokykloje ar kitur!

2. Bioinformatika arba biomedicinos inžinerija

Biomedicinos mokslas nagrinėja žmogaus kūną – ir sveikatoje, ir ligoje. Studentai gilinasi į ryšius tarp anatomijos, biochemijos, genetikos, imunologijos, mikrobiologijos, neuromokslų, farmakologijos ir fiziologijos. Toks tarpdiscipliniškumas leidžia įgyti gilių žinių apie žmogų ir jo kūną, o taip pat gauti laboratorinio ir eksperimentinio darbo praktikos. Biomedicinos inžinerija – nauja ir auganti sritis, kurioje derinamos biomokslų ir inžinerijos žinios, prisidedant prie medicinos technologijų vystymo, sergančiųjų diagnozavimo, stebėjimo ir gydymo.

Studijuok biomedicinos inžineriją City, University of London arba biomedicinos mokslus Newcastle universitete!

3. Bet kokios krypties inžinerija

Vienas pagrindinių ekonomikos variklių – technologijų pažanga, todėl žmonės, kurie suvokia kaip ir kodėl veikia atitinkami dalykai ir mechanizmai, labai greitai randa gerai apmokamas ir saugias darbo vietas. Nepriklausomai nuo to, ar baigsite chemijos, aeronautikos, elektros, medžiagų ar kitos srities inžinerijos studijas, jūsų gauti įgūdžiai bus nepamainomi šiuolaikiniame pasaulyje ir darbo rinkoje.

Stok į inžinerijos studijas University of Birmingham, UWE Bristol ar kitame UK universitete!

4. Aplinkosaugos mokslai

Kiekvienas, kam rūpi mūsų planeta ir joje gyvenančių rūšių išsaugojimas, turėtų pasvarstyti apie aplinkosaugos mokslų studijas. Jas baigę galite prisidėti prie globalių ekologinių problemų sprendimo. Šiuo metu sparčiai auga privataus ir viešojo sektoriaus susirūpinimas aplinkosauga ir planetos gerove, todėl aplinkosaugos specialistai gali tikėtis sėkmingos ateities karjeros.

Studijuok vandenynų biologiją ir apsaugą Anglia Ruskin universitete, ekologiją ir rūšių išsaugojimą University of East Anglia ar kitur!

5. Kompiuterių mokslas

Kompiuterių mokslas – itin dinamiška disciplina. Per pastaruosius penkiasdešimt metų kompiuteriai prisidėjo prie pačių svarbiausių žmonijos atradimų, o šiandien kompiuterių mokslas leidžia mums apdoroti informaciją, kurti komunikacijos sistemas ir atlikti kitus šiuolaikiniame pasaulyje svarbius darbus. Žmonijos ir pasaulio ateitis priklauso nuo kompiuterių mokslo ir programavimo, todėl ši sritis vis dar sparčiai auga ir nė nežada sustoti!

Studijuok kompiuterių mokslą Goldsmiths, University of London, Brunel University London ar kitur!

6. Informacinės technologijos ir saugumas

Kibernetinis saugumas – viena iš valdžios institucijų bei privačių įmonių prioritetinių sričių. Šiuo metu visas pasaulis susiduria su kibernetinių atakų grėsmėmis, todėl kibernetiniam saugumui skiriama vis daugiau dėmesio ir lėšų. Todėl kibernetinio saugumo specialistai yra paklausūs darbo rinkoje.

Rinkis saugumo studijas Anglia Ruskin universitete, University of Gloucestershire ar kitur!

7. Visuomenės sveikata

Ši specialybė tinka tiems, kas domisi visuomenės sveikata bei sveikatingumu. Baigę tokias programas, turėsite žinių kaip darbuotis su vietos bendruomenėmis ir diegti įnovatyvias sveikatinimo programas. Įprastai studentai mokosi tokių dalykų kaip sveikatos sociologija, globalioji sveikata, ligų kontrolė, sveikatos politika, psichikos sveikata, sveiko gyvenimo būdo propagavimas, lyderystė ir sveikatos vadyba.

Studijuok Visuomenės sveikatą University College Birmingham, Globalius sveikatos iššūkius Brunel universitete ir kitur!

8. Švietimas ir mokymų dizainas

Nors Lietuvoje švietimo būklė nėra labai gera, o pedagogų darbas gerai nevertinamas, tačiau populiarėjant mokymosi visą gyvenimą idėjai tikimasi, jog ši situacija ims sparčiai keistis, todėl ims trūkti gerų švietimo specialistų. Didžiosios Britanijos universitetai juos ruošia suteikdami platų išsilavinimą – studentai įgyja psichologijos žinių, geba gilintis į įvairias mokymo(si) metodikas bei taikyti jas praktikoje.

Tapk puikiu švietimo specialistu ir studijuok University of Birmingham, Teesside University ar kitur!

10. Žmogiškieji ištekliai

Šiuolaikinėje žinių ekonomikoje žmonės yra bene pats svarbiausias ir pats brangiausias išteklius. Tam, kad bet kokia įmonė ar įstaiga augtų, vystytųsi ir plėstųsi tarptautiniu mastu, būtina gerai išmanyti su žmogiškaisiais ištekliais susijusius procesus. Svarbu rūpintis darbuotojais taip, kad atsiskleistų visas jų potencialas.

Gauk žmogiškųjų išteklių vadybos specialybę University of Leicester, University of Westminster ar kitur!

Registruokis konsultacijai su StudyUK studijų užsienyje eksperte ir planuok savo ateitį jau šiandien!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.