Kodėl verta studijuoti menus?

Viena žymiausių pasaulyje Tate galerija (Didžioji Britanija) dalinasi video apie tai, kodėl verta studijuoti menus:

Didžioji Britanija turi daug ką pasiūlyti žmonėms, kurie savo studijas ar gyvenimą ketina susieti su menais. Pagal 2020 m. Guardian University Guide, dešimt geriausių menų universitetų Didžiojoje Britanijoje yra:

  1. University College London
  2. University of Oxford
  3. Newcastle University
  4. Goldsmiths, University of London
  5. Oxford Brookes University
  6. Lancaster University
  7. London Metropolitan University
  8. University of Wales Trinity Saint David
  9. Kingston University
  10. Liverpool John Moores University
Mados dizaino dirbtuvės Falmouth universitete

Prestižinis University College London universitetas 2020 m. QS World reitinguose užima net 8-ąją vietą pasaulyje. Jame veikianti The Slade School of Fine Art laikoma viena geriausių menų mokyklų pasaulyje. Į pasaulio top 150 universitetų pakliūnantis Newcastle University taip pat siūlo itin kokybiškas menų studijas bei kūrybišką aplinką. 2018 m. nacionalinės studentų apklausos duomenimis, net 95 % studentų yra patenkinti savo studijomis. Goldsmiths, University of London menų fakultetas traukia talentingus kūrėjus iš viso pasaulio, o dėstytojų darbai eksponuojami žymiausiose pasaulio galerijose. Būtent šiame universitete praėjusio amžiaus paskutiniame dešimtmetyje gimė Young British Artist judėjimas.

Arts University Bournemouth studentų spektaklis

Jei pažymiai neleidžia pakliūti į didelius ir prestižinius universitetus, visada galite rinktis puikius menų universitetus kaip, pavyzdžiui, Arts University Bournemouth. Šis universitetas ruošia vienus sėkmingiausių kūrybinių industrijų atstovus, suteikdamas jiems tarptautiniu mastu pripažįstamą ir darbo rinkoje vertingą išsilavinimą. Skirtingų disciplinų studentai dažnai kuria bendrus projektus, todėl yra pasiruošę dirbti komandinį darbą kūrybinėje aplinkoje. Panašiu principu veikia ir Falmouth universitetas, jau daugiau nei šimtą metų ugdantis kūrybinį mąstymą bei inovatyvias dizaino idėjas. Dėstymo kokybė Falmouth universitete įvertinta auksu!

Norite studijuoti menų ir kūrybinių industrijų specialybes Didžiojoje Britanijoje? Kreipkitės į StudyUK, padėsime išsirinkti geriausius universitetus ir parengti visus reikalingus dokumentus! Registruokitės nemokamai konsultacijai jau šiandien!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.