Kodėl Didžioji Britanija?

Didžioji Britanija yra viena pažangiausių valstybių visame pasaulyje, garsėjanti turininga istorija ir kultūra bei turinti gilias aukštojo mokslo tradicijas. Šalyje, kuri yra neginčijama europinio aukštojo mokslo lyderė, įsikūrę net 18 universitetų, patenkančių į geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų šimtuką, tačiau britiški universitetai nuo seno pripažįstami ir pasauliniu mastu. Didžiojoje Britanijoje galima rasti praktiškai bet kurią norimą studijuoti bakalauro arba magistro lygmens studijų programą, o čia gautas diplomas atveria plačias karjeros galimybes visame pasaulyje, taip pat ir po studijų grįžus į Lietuvą, kur Didžiojoje Britanijoje įgytas aukštojo mokslo diplomas aukštai vertinamas.

Visi čia įsikūrę universitetai pasaulyje pripažįstami kaip turintys itin aukštus studentų paruošimo standartus, ir nors kai kurie jų skaičiuoja istorijos šimtmečius, jie sugeba prisitaikyti prie modernaus pasaulio diktuojamų iššūkių ir paruošia tokius savo sričių specialistus, kurie vėliau garsina šių universitetų vardą ir pačią britiškąją aukštojo mokslo sistemą visame pasaulyje. Ir tai nestebina – viena seniausių pasaulyje švietimo sistemų yra tapusi studentų ruošimo pavyzdžiu ir standartu daugeliui kitų pasaulio valstybių. Tarp žinomiausių Didžiosios Britanijos universitetų dažniausiai minimi Oksfordas ir Kembridžas, apie kuriuos girdėjo net tie, kurie su aukštuoju mokslu neturi nieko bendra, tačiau lygiai tokios pačios kokybės studijas gali pasiūlyti ir visa eilė kitų, viešojoje erdvėje mažiau žinomų britiškų universitetų.

Daugelis aukštojo mokslo užsienyje atsisako dėl palyginti aukštų studijų kainų, tačiau Didžioji Britanija yra viena iš nedaugelio valstybių, siūlančių palankias studijų paskolų sąlygas tiek bakalauro, tiek magistro lygmens studijas pasirinkusiems studentams. Be to, lyginant su kitose Vakarų valstybėse įsikūrusiais universitetais, britiškos aukštosios mokyklos išsiskiria puikiu kainos ir paslaugos kokybės santykiu, adekvačiomis kainomis stebinančios tuos, kurie apie Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo institucijas iki šiol turi klaidingų stereotipų.

Patrauklia šalimi studijuoti Didžiąją Britaniją paverčia ir tas faktas, kad čia studentai studijų laikotarpiu arba per atostogas turi galimybę dirbti (rekomenduojamas krūvis – iki 20 val. per savaitę), ir darbą jie paprastai randa kur kas paprasčiau nei kitose Europos valstybėse. Darbas studijų metu suteikia galimybę dalinai ar kai kuriais atvejais net pilnai padengti pragyvenimo Didžiojoje Britanijoje išlaidas.

Be abejo, studentams iš užsienio imponuoja ir tai, kad pragyvenimo lygis Didžiojoje Britanijoje beveik nesiskiria nuo bendrojo Europos Sąjungos vidurkio (išskyrus kelis didžiausius miestus), o patį gyvenimą gerokai palengvina ne tik kosmopolitiška ir multinacionalinė aplinka, kurioje visi jaučiasi lygūs, bet ir galimybė lengvai susišnekėti vietos kalba ir taip lengviau adaptuotis prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų toli nuo gimtųjų namų. Ne veltui kasmet vien Anglijos universitetuose naujus mokslo metus pradeda daugiau nei 100 tūkst. užsieniečių studentų, o visos Didžiosios Britanijos mastu šis skaičius dar įspūdingesnis.

Ne tik kokybiškos studijos saugioje, kultūriškai lietuviams artimoje valstybėje, darbo rinkoje paklausus diplomas ir optimistinės karjeros perspektyvos, bet ir naujos pažintys, gausus kultūrinis gyvenimas, istorija ir gamta turtingos valstybės pažinimas – tai tik kelios priežastys, dėl kurių verta rinktis universitetines studijas Didžiojoje Britanijoje.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.