Išvyk studijuoti į University of Gloucestershire!

The University of Gloucestershire – valstybinis universitetas, veikiantis Anglijos Gloucestershire mieste. Universitetas turi tris miestelius – du Cheltenham’e ir vieną Gloucester’yje.

Universiteto istorija skaičiuoja beveik du šitmtus metų – jo ištakos siejamos su Cheltenhamo Mechanikos Insitutu, įkurtu 1834 m. Universiteto statusas šiandieniniam Gloucestershire universitetui buvo suteiktas 2001-aisiais.

Gloucestershire universitetas turi aštuonis akademinius padalinius: menų ir dizaino, verslo ir technologijų, švietimo, sveikatos ir socialinės priežiūros, liberaliųjų ir scenos menų, medijų, gamtos ir socialinių mokslų bei sporto ir mankštos. Studentai gali rinktis iš beveik 100 bakalauro studijų programų bei daugiau nei 50 magistrantūros programų.

Pagal dėstymo kokybę (TEF) The University of Gloucestershire buvo įvertintas sidabro medaliu. 2019 m. Guardian University Guide reitinguose šiam universitetui Didžiojoje Britanijoje buvo paskirta 55 vieta (iš 121). 2019 m. The Times ir Sunday Times Good University Guide reitinguose pagal dėstymo kokybę Gloucestershire universitetas užėmė 38-ąją iš 132-ų vietų, o pagal studentų pasitenkinimą studijomis – 44-ąją vietą.

Nuo pat 1993-ųjų metų universitetas rūpinasi ekologija ir veikia pagal tvarios aplinkos strategiją. 2016 m. Gloucestershire universitetas paskelbtas antru ekologiškiausiu universitetu visoje Didžiojoje Britanijoje bei nuolatos atsiduria įvairių aplinkosauginių organizacijų dėmesio centre kaip puikus pavyzdys.

Universitete veikia stipri Studentų Sąjunga, kurioje pilnu etatu dirba keturi darbuotojai, o dalį darbo laiko – vienuolika. Visus atstovus išsirenka patys studentai. Studentų Sąjunga rūpinasi studentų reikalais, o taip pat supažindina juos su savanorystės bei darbo galimybėmis. Kiekvieną vasarą universitete vyksta įspūdingas Studentų Sąjungos organizuojamas vakarėlis.

Sportuojantys studentai gali prisijungti prie vieno iš universiteto sporto klubų – jų čia veikia daugiau nei trisdešimt – pradedant regbio, tinklinio ir baigiant jojimo ar kendo klubais. Kitos įdomios studentiškos organizacijos užsiima ir tokiomis veiklomis kaip, pavyzdžiui, bitininkystė. Kiekvienais metais Gloucestershire studentų sporto komandos varžosi su Worcesterio universiteto sportininkais, o per varžybas dažnai galima išgirsti studentus šmaikščiai skanduojant, jog Worcester’is – tai ne universitetas, o padažas (“Worcester’s not a Uni, It’s a sauce.”)

Nori studijuoti University of Gloucestershire? Registruokis StudyUK konsultacijai jau šiandien!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.