Istituto Marangoni – londonietiškas žingsnis į mados pasaulį

Istituto Marangoni – privati italų mados ir dizaino mokykla, įsikūrusi Milane ir turinti savo padalinius visame pasaulyje, o taip pat ir Londone. Besidomintys mados studijomis Didžiojoje Britanijoje, gali tapti prestižinės itališkos mados mokyklos studentais didžiausiame Europos mieste.

Mados mokykla buvo įsteigta Milane dar 1935-aisiais ir pavadinta jos įkūrėjo – siuvėjo Giulio Marangoni vardu. 1942-aisiais metais mokykla tapo profesionalia menų mokykla. Iš pradžių joje studijuotas tik siuvimas, tačiau XX a. aštuntajame ir devintajame dešimtmetyje didesnis dėmesys imtas skirti madai, dizainui, produktų vystymui bei mados marketingui.

Londono skyrius buvusioje tekstilės gamykloje madingame Spitafields rajone duris atvėrė 2003-iaisiais. Gan simboliška, jog mados mokykla veikia Mados gatvėje (30 Fashion Street). 2010 m. Istituto Marangoni studijavo apie 2200 studentų iš 70 pasaulio šalių. Nedidelis studentų skaičius kiekvienam leidžia tikėtis gauti daugiau individualaus dėmesio, o taip pat ir geresnių galimybių darbuotis ir realizuoti savo idėjas.

Studijas Istituto Marangoni mados mokykloje baigė tokios mados pasaulio žvaigždės kaip Franco Moschino, Domenico Dolce, Alessandra Facchinetti, Julie de Libran, Rahul Mishra, Rafael Lopez, Alessandro Sartori ir kiti.

Jei norite papildyti mados pasaulio žvaigždyną ir studijuoti Londone esančioje Istituto Marangoni mados mokykloje – susisiekite su StudyUK – padėsime užpildyti visus reikalingus dokumentus ir jau kitais metais pradėti studijas šioje prestižinėje švietimo įstaigoje!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.