Įgyk praktišką specialybę ir bakalauro diplomą!

Vis dažniau tenka susidurti su nuomone, jog Lietuvos universitetai neparuošia studentų darbo rinkai. Tad ką daryti, jei norite būti patraukliu/a darbdaviams, bet tuo pačiu ir turėti bakalauro diplomą?

Didžiosios Britanijos universitetai gali suteikti unikalią galimybę – mokytis praktiškos specialybės, pvz. kulinarijos, viešbučių, restoranų, oro uostų administravimo, renginių organizavimo, turizmo, kineziterapijos, slaugos, verslo, marketingo, ir per tris metus įgyti ne koleginį, o universitetinį išsilavinimą. Koks to privalumas? Ogi turėdami bakalauro diplomą, bet kada galėsite tęsti studijas magistrantūroje!

Be to, nemažai Anglijos universitetų siūlo keturių metų “sumuštinio” tipo studijas: po dviejų metų studijų mokslus tęsiate atlikdami metų trukmės specialybinę praktiką, o tada grįžtate į universitetą parašyti ir apginti baigiamojo darbo. Tokiu atveju po keturių metų esate kone svajonių darbuotoja(s) – turite ir aukštojo mokslo diplomą, ir metų darbo pagal specialybę patirtį!

Norite studijuoti praktišką specialybę Didžiojoje Britanijoje? Kreipkitės į Study UK! Jei mokykla jau baigta – studijas pradėti galite nors ir 2020 m. sausį!

Daugiau informacijos: ugne@studyuk.lt

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.