Į UCB pakliūk greičiau ir paprasčiau!

Nors kartais stojimo į Didžiosios Britanijos universitetus procesas gali pasirodyti ilgas sudėtingas, tačiau kai kurios aukštojo mokslo įstaigos suteikia būsimiesiems studentams išskirtines sąlygas bei galimybes pakliūti į savo išsvajotos specialybės studijas gerokai greičiau ir paprasčiau!

Stojant į University College Birmingham, kuris specializuojasi sporto, sveikatos ir paslaugų studijose, nėra būtina laikyti tarptautinio IELTS anglų kalbos egzamino – pakanka turėti gerus rezultatus Brandos atestate, gerai išlaikyti valstybinį anglų kalbos egzaminą arba atvykti į StudyUK biurą Kaune bei išlaikyti vidinį ir nemokamą UCB anglų kalbos testą.

Be to, jei stojate į UCB, nebūtina pildyti ir ilgos UCAS paraiškos – galima stoti pildant prašymą tiesiai į UCB, o tuomet nereikės rūpintis tokiais varginančiais dalykais kaip motyvacinis laiškas, rekomendacinis laiškas bei dokumentų vertimas į anglų kalbą!

Kreipkitės į StudyUK konsultantę, kuri padės užpildyti visus reikalingus dokumentus ir pradėkite studijas Birminghame kad ir šiais metais!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.