Goldsmiths atveria galimybes šokio judesio terapeutams

Goldsmiths University of London magistrantūros „Dance Movement Psychotherapy“ programą studijavusi Gabrielė Malinauskaitė dirbo su daugybe įvairių socialinių projektų, tarp jų – Richard House vaikų ligonine, ICanDance bei Solace Women’s Aid organizacijomis. Jose Gabrielė darbavosi su vaikais, jaunuoliais ir smurtą patyrusiomis moterims, vesdama šokio terapijos užsiėmimus.

Persikelti gyventi į Didžiąją Britaniją bei palikti Lietuvoje šeimą ir draugus Gabrielei buvo tikrai nelengva. Be to, Gabrielės manymu, Lietuva vis dar yra nedidelė ir konservatyvi šalis, dėl ko ji net nebuvo tikra, ar Goldsmiths universitete įgytas šokio terapijos magistro laipsnis bus pripažįstamas Lietuvoje. Vis dėlto troškimas siekti savo svajonės – šokio psichoterapeutės specialybės – nugalėjo visas Gabrielės baimes ir ji atvyko studijuoti pasirinktos specialybės į Londone esantį universitetą.

Gabrielei studijos Goldsmiths universitete buvo neįkainojama patirtis: čia ji sutiko daug skirtingų, protingų ir kūrybingų studentų, kolegų bei profesionalių ir patyrusių dėstytojų, kurie ją įkvėpė mokytis ir savo žinias pritaikyti gyvenime. Studijų metu Gabrielė įgijo naudingos profesinės patirties atlikdama praktiką skirtingose organizacijose. Goldsmiths universitete vykdomos studijos apjungė akademinę teoriją bei klinikinius įgūdžius, leisdamos Gabrielei tapti puikia šokio terapijos specialiste, o taip pat išaugti ir kaip asmenybei. Gabrielės teigimu, vienas geriausių jos gyvenimo sprendimų buvo Dance Movement Psychotherapy studijos Goldsmiths universitete – gautas išsilavinimas pakeitė jos gyvenimas ir už tai ji ligi šiol jaučiasi dėkinga visiems prie to prisidėjusiems žmonėms.

“Dance Movement Psychotherapy” magistro studijų programa suteikia plačių žinių apie šokio judesio terapiją ir parengia absolventus klinikiniam šokio judesio terapeuto darbui. Universitete išklausyti teorijos kursai įprasminami atliekant mažiausiai 90 dienų praktikos. Tam, kad studentai geriau įsigilintų į savo būsimą specialybę, jie yra skatinami studijų metu ir patys lankyti terapinius užsiėmimus. Šokio Judesio Psichoterapijos programa yra akredituota Jungtinės Karalystės Šokio Judesio Psichoterapijos Asociacijos, o ją baigę studentai gali tapti asociacijos nariais.

Ne veltui šią programą galima studijuoti Goldsmiths universitete, kuris tarptautiniu mastu žinomas už savo kūrybiškumą ir inovacijas. Londono New Cross rajone įsikūręs universitetas turi apie 8000 studentų, iš kurių apie 20% yra kilę ne iš Didžiosios Britanijos. Goldsmiths nuolat gerai pasirodo įvairiuose aukštųjų mokyklų reitinguose. Geriausiai vertinamos šio universiteto studijų kryptys – komunikacija ir medijos, menai ir dizainas bei scenos menas; čia Goldsmiths University yra pasaulinio lygio žaidėjas.

Norite studijuoti Goldsmiths University of London? StudyUK padės jums užpildyti visus reikalingus dokumentus!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.