Gauk kokybišką išsilavinimą Brunel universitete Londone

2019 m. QS reitinguose 332-ąją poziciją pasaulyje užimantis Brunel universitetas buvo įsteigtas 1966 m. Per savo gyvavimo laiką, jam pavyko sėkmingai įsitvirtinti tarp kitų aukštajį mokslą siūlančių institucijų bei sukurti tvirtus ir vertingus ryšius su verslu ir pramone. Vakarų Londone įsikūrusio universiteto misija – suteikti aukštos kokybės išsilavinimą visiems čia studijuojantiems ~13 000 studentų. Universitetas pasižymi tarptautiškumu – apie 2500 studentų yra atvykę studijuoti iš daugiau nei 100 skirtingų pasaulio šalių. Brunel University London siūlo virš 100 bakalauro programų, tarp jų – verslo, teisės, sporto, sveikatos, inžinerijos, biomedicines, psichologijos, kino ir televizijos studijas.

Brunel Universiteto studentai mokosi pritaikyti teorines žinias praktikoje ir spręsti realias problemas realiame pasaulyje. Čia kiekvienas turi galimybę asmeniškai susidėlioti savo studijų programą, pasirinkti dalykus, reikalingiausius ateities karjerai. Studijų procesas – labai įvairus: studentai klausosi paskaitų, taip pat dalyvauja seminaruose, webinaruose, mokslinėse išvykose, dirbtuvėse bei atlieka grupinius darbus; kai kurios programos siūlo vienerius metus praktikos. Baigę studijas Brunel universitete, absolventai yra puikiai pasiruošę darbo rinkai, todėl nesunkiai įsidarbina; The Sunday Times Good University Guide 2016-aisiais metais įtraukė Brunel į 25-ių Didžiosios Britanijos universitetų, kurių absolventai gauna geriausią pradinį atlyginimą, sąrašą.

Šiuolaikiškas ir patrauklus Brunel universiteto miestelis įkurtas vakariniame Londono pakraštyje ir yra visai netoli Heathrow oro uosto, dėl to susisiekimas su universitetu tiesiog puikus. Londono centras nesunkiai pasiekiamas viešuoju transportu, tačiau pasiilgę gamtos, nesunkiai netoliese ras ir tradiciškų britiškų kaimelių bei miestelių. Studijuodamas Londone jaunimas iš viso pasaulio gali mėgautis turistinėmis atrakcijomis, o taip pat ir pasaulinio lygio teatru, koncertais, lankytis įspūdinguose muziejuose ar ragauti įvairiausią ir skaniausią maistą, siūlomą Didžiosios Britanijos sostinės restoranuose ir užkandinėse.

Kaip sekasi Brunel Universitetą baigusiems studentams?

2015 m. pramoninio dizaino ir technologijų studijas (Industrial Design and Technology BA) baigusi Solveiga Pakštaitė džiaugiasi, kad Brunel universitetas turi tokius gerus ryšius su pramone; dėl to gabūs studentai gali būti pastebėti didžiųjų įmonių kaip potencialūs darbuotojai arba gauti galimybę atlikti ten vienerių metų trukmės praktiką.

Ruošdama baigiamąjį darbą Solveiga bendravo su neregiais ir sužinojo, jog negalėdami gauti informacijos apie maisto produktų galiojimo laiką, jie renkasi nesveiką, šaldytą maistą ir pusfabrikačius, kadangi jie turi ilgesnį galiojimo trukmę. Dėl to nemažai neregių ir silpnaregių kenčia nuo viršsvorio bei diabeto. Solveigos išradimas suteikia šiems žmonėms galimybę tapti daugiau nepriklausomais bei gamintis šviežią maistą nebijant apsinuodyti sugedusiais produktais.

Baigusi studijas Solveiga pradėjo stažuotę vienoje Didžiosios Britanijos įmonėje, kai sužinojo, jog jos baigiamojo darbo pagrindu sukurta technologija, skirta padėti akliesiems ir silpnaregiams atskirti sugedusį maistą, laimėjo James Dyson apdovanojimą. Apie Solveigos išradimą ėmė rašyti spauda ir rodyti televizija, bei netrukus pasipylė skambučiai iš didžiųjų maisto gamintojų bei prekybos centrų. Netikėta sekmė paskatino Solveigą savo išradimą įvesti į rinką, tad pastaruosius kelis metus ji dirba savo įsteigtoje įmonėje Mimica.

Nori studijuoti Brunel? Registruokis į StudyUK konsultaciją jau dabar!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.