Didžiosios Britanijos universitetai vis dar laukia studentų iš Lietuvos!

Jei nespėjote pateikti dokumentų šį rudenį prasidėsiančioms studijoms Didžiojoje Britanijoje, nenusiminkite! Universitetai vis dar turi nemažai laisvų vietų, į kurias pretenduoti galite kad ir šiandien! Anglijoje veikia daugiau nei 100 universitetų, todėl atsižvelgiant į mokymosi rezultatus ir lūkesčius, kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią studijų pasirinkimą.

Pasaulio universitetų top-100‘uke esantis The University of Birmingham yra vienas iš į tyrimus orientuotų britų universitetų tinklo Russel Group bei Universitas 21 steigėjų ir narių. Pagal studentų skaičių Birmingamo universitetas yra ketvirtasis visoje Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu studentai priimami į 249 universiteto siūlomas bakalauro studijų programas, o taip pat – ir į visas magistrantūros programas.

Kitas Russel Group narys – Newcastle Universitetas ruošia stiprius studentus gamtos mokslų, inžinerijos, matematikos, fizikos, psichologijos, farmacijos bei informacinių technologijų srityse. Priėmimas vis dar vykdomas į 229 programas. Besidomintys vystymosi studijomis, galėtų žvalgytis į University of East Anglia, kuris yra pasaulinis šios studijų srities lyderis. Mokyklą baigę ar baigiantieji turi galimybę rinktis iš 234-ių programų. Stojančiųjų laukia ir du Nobelio premijos laureatus užauginęs University of Essex.

Itin dažnai jaunimas iš Lietuvos studijuoti nori Didžiosios Britanijos sostinėje Londone. Miesto centre veikiantis University of Westminter yra tarptautiškas ir glaužiai bendradarbiauja su verslu. Universitetas pasižymi savo kūrybiškumu bei inovatyvumu, o jo vertybės grindžiamos lygybės bei įvairovės idėjomis. Čia vietų vis dar liko 153-ose bakalauro studijų programose. Goldsmiths, University of London siūlomos medijų krypties studijos pakliūva tarp dešimties, o meno ir dizaino – tarp dvylikos geriausiųjų pasaulyje. Įstoti galima į 76 šiuo metu vietų dar turinčias bakalauro programas. Londono pakraštyje įsikūręs Brunel universitetas QS reitinguose užima 332-ąją vietą ir siūlo prakišką išsilavinimą. Laisvų vietų yra 223-ose programose, o prestižinę Cass verslo mokyklą įsteigęs ir 125-ąjį gimtadienį minintis City, University of London studentų laukia 99-iose programose.

Menų studijas krimsti nutarę moksleiviai ir jaunuoliai vis dar laukiami egzotiškoje lokacijoje veikiančiame kūrybinių industrijų Falmouth universitete ir jo 53-ose programose; 20-yje vos dvi valandos nuo Londono esančio Arts University Bournemouth programų ar po visą šalį išsibarsčiusiame BIMM.

Manote tai viskas? Tikrai ne! Laisvų vietų liko ir kituose Didžiosios Britanijos universitetuose!

Registruokitės konsultacijai telefonu, el. paštu arba StudyUK biure Kaune ir šį rudenį pradėkite savo studijas Didžiojoje Britanijoje!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.