BIMM startuoja dvi magistrantūros studijų programos!

Britų ir Airių Šiuolaikinės Muzikos Institutas – BIMM – pradėjo vykdyti dvi naujas magistrantūros studijų programas – MA Learning and Teaching in Creative Industries bei MA Popular Music Practice. Šios studijos vyks Londone bei Brighton’e, o jų absolventai galės tikėtis palypėti karjeros kūrybinėse industrijose ar akademiniame pasaulyje laiptais.

MA Learning & Teaching in Creative Industries (Kūrybinių industrijų mokymas(is)
Šis kursas skirtas tiems, kas nori pakreipti savo karjeros kelią švietimo kryptimi, o taip pat tiems, kas jau darbuojasi švietimo sistemoje, tačiau nori praplėsti savo žinias bei gebėjimus kūrybinėse industrijose. Baigę šias studijas – patyrę bei šviežiai iškepti mokytojai – galės aktyviai taikyti kritinio bei komandinio ugdymo praktikas menų pamokose, kursuose ar būreliuose.

Daugiau apie kursą skaitykite BIMM puslapyje.

MA Popular Music Practice (Populiariosios muzikos praktika)
Šią programą studijuojantieji gali rinktis vieną iš keturių specializacijų: verslininkystę, atlikimą, prodiusavimą arba kompoziciją, todėl yra tinkama labai plačiai grupei būsimųjų studentų.  Magistrantai gali gilintis į muzikologiją, muzikos atlikimo bei kompozicijos tyrimus, muzikos verslą, technologijas ir kitus dalykus. Pagrindinis kurso tikslas – suteikti naujų teorinių žinių, kurias absolventai galės sėkmingai panaudoti populiariosios muzikos praktikoje.

Daugiau apie kursą skaitykite BIMM puslapyje.

Norite studijuoti magistrantūrą BIMM? Registruokitės nemokamai StudyUK konsultacijai jau šiandien!

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.