Apie mus

„StudyUK“ projektas sukurtas padėti išsirinkti tinkamiausią universitetą Didžiojoje Britanijoje ir pagelbėti sutvarkyti visus stojimo dokumentus norintiems studijuoti šioje Lietuvos jaunimo itin mėgstamoje šalyje.

StudyUK biuro pastatas, nuotraukos autorius: Rokas Tenys

Studijų užsienyje ekspertai

dr. Ugnė Marija Andrijauskaitė

Studijų užsienyje ekspertė


Švietimo srityje dirbu jau daugiau nei dešimtį metų. Per šį laiką padėjau išspręsti ne vieno vidurinių mokyklų moksleivio ir gimnazisto mokymosi problemas, gerai išlaikyti egzaminus ir įstoti į norimą specialybę. Manau, kad studijos – tai ne tik darbas, bet ir malonumas, todėl sugebu žingeidumu užkrėsti ir kitus. Esu įgijusi aukščiausią – daktaro mokslo laipsnį, dėstau aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentams, taip pat atlieku mokslinius tyrimus ir pristatau jų rezultatus visuomenei.

Puikiai išmanau Lietuvos ir užsienio aukštojo mokslo situaciją bei kasdienio gyvenimo užsienyje ypatumus. Reguliariai lankausi Europos universitetuose, švietimo ir mokslinių tyrimų įstaigose, domiuosi jų vykdomomis studijų programomis bei tyrimais, nuolat palaikau ryšius su užsienio universitetų darbuotojais.

Mano tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas studentas gautų geriausią studijų Didžiojoje Britanijoje pasiūlymą. Šiuo metu savo svajonių specialybę šioje šalyje studijuoja mano sesuo, todėl norėčiau, kad sėkmingai savo tikslų, o vėliau – ir karjeros galėtų siekti ir kiti jaunuoliai iš Lietuvos. Viliuosi, kad būsimieji studentai bus itin patenkinti gavę nešališkai ir specialiai jiems atrinktus studijų užsienyje pasiūlymus, o aš galėsiu būti jų asmenine pagalbininke tiek pradedant, tiek baigiant, o galbūt ir tęsiant studijas Jungtinės Karalystės universitetuose.

Registruokis nemokamai konsultacijai jau dabar

Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaune

biure

Telefonu, Messenger arba Skype

Online

Padedame visiems studentams iš Lietuvos nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.